Archiwa tagu: nieruchomości

Lokalizacja ma znaczenie

Wybór odpowiedniego mieszkania na sprzedaż to poważne zadanie. Trzeba poświęcić mu nieco czasu i energii, aby faktycznie wybrać najlepszą ofertę dla siebie i nie żałować później, że mieszkanie nie spełnia oczekiwań. Jedną z ważniejszych kwestii przy wyborze mieszkania, nad którą warto się głęboko zastanowić, jest lokalizacja osiedla mieszkaniowego. Wiele osób wybiera mieszkanie i nie myśli o tym, że przyjdzie im funkcjonować przez najbliższe lata w danym otoczeniu. Jest to jednak jedna z najważniejszych kwestii. Czytaj dalej Lokalizacja ma znaczenie

Co rozważyć podczas zakupu mieszkania

Jeśli zdecydowałeś się już na zakup i zacząłeś zbierać pieniądze – warto, abyś miał świadomość kilku ważnych kwestii, zanim dokonasz ostatecznego wyboru. O czym warto pamiętać? Czy lepiej kupić mieszkania deweloperskie w Warszawie czy też może zdecydować się na mieszkanie z rynku wtórnego? Jak duże powinno być nasze nowe lokum?

Czytaj dalej Co rozważyć podczas zakupu mieszkania

Biura do wynajęcia na Mokotowie

Biura do wynajęcia na Mokotowie

Zachęcamy, aby zapoznać się z ofertą biur do wynajęcia. Oferujemy największą ilość lokali, zlokalizowanych w danym regionie czy mieście Polski. Sprawa jest prosta: wystarczy wpisać potrzebną nazwę, aby wyszukiwarka zrobiła resztę i znalazła to wszystko, co spełnia Państwa wymogi. Mapa, którą operuje witryna, wyszczególnia budynki na wyłączność, a także pojedyncze biura.

Czytaj dalej Biura do wynajęcia na Mokotowie

Mieszkania poza miejskim centrum

Mieszkania poza miejskim centrum

Jeszcze nie tak dawno marzeniem praktycznie każdego nabywającego mieszkania w dużym mieście, było uzyskanie nieruchomości jak najbliżej miejskiego centrum. To miejskie centra odpowiadały bowiem w okresie dynamicznych wzrostów gospodarczych za realizację wszystkich najważniejszych funkcji miasta. Ze względu jednak na ograniczoną pojemność i przestrzeń w tych miejscach, konieczne stało się rozbudowywanie miast także na zewnątrz, w kierunkach peryferyjnych. Z początku stanowiło to wyzwanie dla całej branży budowlanej, ponieważ osiedla powstające w dzielnicach sąsiadujących z dużymi miastami jak Poznań, Warszawa czy Wrocław, miały ogromne problemy chociażby natury komunikacyjnej.

Czytaj dalej Mieszkania poza miejskim centrum

Mieszkanie - kupno czy wynajem?

Mieszkanie – kupno czy wynajem?

Przeprowadzka do większego miasta, rozpoczęcie studiów lub pracy z dala od domu rodzinnego – to moment w życiu człowieka, w którym musi podjąć decyzję o samodzielnym zamieszkaniu. Początki bywają kłopotliwe. W trakcie trwania edukacji trudno o stałe i dobrze płatne zatrudnienie. Nawet już po ukończeniu studiów z pracą bywa ciężko, a zarobki nie są satysfakcjonujące. Dlatego w tym czasie wiele osób wynajmuje kawalerki lub mieszkania dzielone ze współlokatorami. Czytaj dalej Mieszkanie – kupno czy wynajem?

Czy wynajmowanie mieszkania jest dobrym pomysłem?

Czy wynajmowanie mieszkania jest dobrym pomysłem?

Każdemu młodemu człowiekowi, który rozpoczyna studia i tym samym dorosłe życie, zależy przede wszystkim na tym, aby być samodzielnym. Większość osób w tym wieku decyduje się więc na to, aby wyprowadzić się od swoich rodziców i spróbować życia na własną rękę. Nie każdego stać jednak na to, aby móc kupić sobie własne mieszkanie. Obecnie mało kto w Polsce kupuje nieruchomości za gotówkę. Większość osób zmuszona jest do zaciągania kredytów hipotecznych.

Czytaj dalej Czy wynajmowanie mieszkania jest dobrym pomysłem?

Wynajmujemy biuro w Warszawie

Wynajmujemy biuro w Warszawie

Warszawa to ogromne miasto – przynajmniej jak na europejskie realia. To również bardzo duży rynek biurowy – chociaż w porównaniu z Szanghajem, Nowym Jorkiem czy chociażby Chicago nie możemy być zbytnio dumni. Cóż, może jednak przestańmy porównywać się do innych, a najzwyczajniej w świecie zastanówmy się nad tym co zrobić, aby faktycznie wynająć takie biuro w mieście stołecznym Warszawa, które zdoła spełnić autentycznie wszystkie nasze oczekiwania…

Czytaj dalej Wynajmujemy biuro w Warszawie

Porównywanie oferty mieszkaniowej

Porównywanie oferty mieszkaniowej

Zestawienie ze sobą oferty mieszkaniowej w dużym mieście nie jest prostym zadaniem. Nawet jeśli klient jest już zdecydowany co do tego, czy skorzystać z ofert na rynku wtórnym czy pierwotnym, wciąż do wyboru ma całe mnóstwo wariantów. W ostatnich latach ilość inwestycji budowlanych podwoiła się, czego efektem jest drastyczny wzrost ilości mieszkań, zwłaszcza na rynku pierwotnym.

Czytaj dalej Porównywanie oferty mieszkaniowej