Archiwa tagu: motoryzacja

Pożyczka samochodowa – oferta dla osób

Pożyczka samochodowa – oferta dla osób

Oferty pożyczek jakie są nam obecnie proponowane to szeroko zakrojony rynek, na którym faktycznie każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiednią propozycję. Praktycznie każdy bank oferując kredyty stara się rozwijać swoje propozycje w takiej formie, która sprawi, że klienci będą chętniej sięgać po jego ofertę. Dlatego miedzy innymi pojawiają się różnorakie pożyczki celowe, które charakteryzują się lepszymi warunkami niż klasyczne oferty pożyczkowe. Między innymi dlatego jeśli ktoś ma w planach kupno np. samochodu to dla niego odpowiednią propozycją będzie pożyczka samochodowa.

Czytaj dalej Pożyczka samochodowa – oferta dla osób

Oferta ubezpieczeń OC

Oferta ubezpieczeń OC

Na rynku ubezpieczeń praktycznie od lat najważniejszą ofertą będzie oczywiście ubezpieczenie OC. Obowiązkowe dla każdego samochodu ubezpieczenie staje się bardzo szerokim rynkiem, na którym znajdziemy bardzo wiele różnych propozycji, ponieważ każda firma ubezpieczeniowa stara się walczyć o klienta. Zaglądając do sieci znajdziemy liczne strony internetowe, na których będziemy mogli zapoznać się z ofertami ubezpieczeń dla właścicieli samochodów. Niekiedy rzeczywiście będzie warto tam zajrzeć i szukać dla siebie konkretnej oferty.

Czytaj dalej Oferta ubezpieczeń OC

Jak zarządzać firmowymi autami?

Jak zarządzać firmowymi autami?

Samochody służbowe są praktycznie w każdej firmie. Od wielkości firmy zależy jedynie, jak dużo ich jest. Często również liczbę samochodów warunkuje profil prowadzonej działalności. Dla firmy, dla której ważny jest szybki i bezproblemowy transport, o wiele taniej jest posiadać własne samochody niż za każdym razem korzystać z usług firm kurierskich czy innych form wysyłania towaru. Dzięki temu transport przebiega szybko, sprawnie i niemal zawsze na czas. Ale samochody, podobnie jak inne firmowe przedmioty mają to do siebie, że nie są niezawodne, często się psują i nie zawsze są na czas wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Czytaj dalej Jak zarządzać firmowymi autami?

Sprawny transport to podstawa w każdej firmie

Sprawny transport to podstawa w każdej firmie

Nieważne, czy firma ma do dyspozycji kilka czy kilkadziesiąt samochodów, zawsze istotna jest sprawność w zarządzaniu nimi. Sprawdzony i bezproblemowy transport jest bardzo istotny nie tylko w firmach, które zajmują się świadczeniem tego rodzaju usług. Zawsze bowiem warto wiedzieć, w jakim są stanie i gdzie aktualnie znajdują się firmowe auta. Ta wiedza jest nie tylko przydatna logistycznie, ale również pomaga znacznie ograniczyć koszty ponoszone na kwestie związane z transportem. Czytaj dalej Sprawny transport to podstawa w każdej firmie